Samochodowe porady

Trafiony prezent do samochodu

Trafiony prezent do samochodu

Co kupić zawodowemu kierowcy w prezencie? Jaki gadżet przyda się młodej osobie, która od niedawna cieszy się prawem jazdy? Jakie akcesoria są niezbędne wśród osób, które spędzają wiele godzin za kierownicą? Poniżej można znaleźć kilka propozycji naprawdę ciekawych i co najważniejsze, sprawdzonych prezentów, które na pewno przydadzą się osobom, dla których auto stanowi drugi dom.

Wideorejestrator samochodowy

Niewątpliwie wideorejestrator powinien znaleźć się u każdej osoby, której praca związana jest z częstym przemieszczaniem się autem. W wielu sytuacjach nagranie z takiej kamerki samochodowej niezwykle się przydaje. Warto ją kupić kierowcom, którzy posiadają również nowe samochody. Nie od dziś bowiem wiadomo, że na osiedlach mieszkaniowych oraz pod sklepami nie brakuje kierowców, którzy nieopatrznie zarysują lub uszkodzą auto i do tego uciekną z miejsca zdarzenia. Dobry wideorejestrator można już kupić w granicach od 59 zł do 160 zł. Obecnie, w wielu sklepach są nawet promocje na takie gadżety samochodowe, więc klienci mogą na nich dość dużo zaoszczędzić.

Obrotowy uchwyt na telefon komórkowy

Prezent do samochodu nie musi być drogi. Chcąc kupić kierowcy sprawdzony i funkcjonalny gadżet, warto zainwestować w solidny, obrotowy uchwyt na telefon komórkowy. Oczywiste jest bowiem, że taki uchwyt nie sprawdzi się podczas rozmowy telefonicznej podczas jazdy, jednak, gdy kierowca potrzebuje nawigacji – będzie on strzałem w dziesiątkę. Za dobrej jakości obrotowy uchwyt na telefon komórkowy trzeba zapłacić od około 60 zł do 120 zł.

Uchwyt na napoje

Organizer z pewnością przyda się każdemu, kto lubi mieć napoje i smakołyki pod ręką. Taki uchwyt można zamontować zarówno z przodu, jak i na drzwiach wewnątrz samochodu. Bez problemu pomieści on dwa napoje oraz niewielkie przekąski. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za częstym zatrzymywaniem się podczas jazdy. Za taki uchwyt do samochodu trzeba zapłacić od 30 zł do 80 zł. Jak widać cena jest niezwykle korzystna. Taki prezent do samochodu można podarować każdemu, kto uwielbia długie trasy.

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa to niezwykle przydatny gadżet, który doceni każdy kierowca. Osoby, które korzystają z zestawu słuchawkowego lub z mapy na swoim smartfonie, doskonale wiedzą, jak krótko trzyma bateria podczas intensywnego korzystania z telefonu. Ładowarki samochodowe można obecnie kupić w większości sklepów (nawet w marketach). Warto jednak w tym przypadku postawić na solidną, sprawdzoną firmę, która oferuje dobre jakościowo, niezawodne ładowarki samochodowe do każdego telefonu.

Odkurzacz samochodowy

Osoby obdarowane odkurzaczem samochodowym na pewno będą bardzo zadowolone. Ten niewielki, poręczny odkurzacz doskonale się sprawdzi podczas szybkiego czyszczenia wnętrza auta. Dzięki temu, że jest on niewielki i lekki – może na co dzień znajdować się w bagażniku lub pod siedzeniem. Ten sprzęt na pewno docenią kierowcy, którzy mają dzieci, gdyż jak wiadomo, po długich podróżach z dziećmi zawsze przydaje się gruntowne sprzątanie.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz