Auto na wynajem

Wynajem aut na minuty

Wynajem aut na minuty

Wynajem aut na minuty to nowy sposób, który ułatwia poruszanie się po mieście. Ostatni trend powstający na rynku wynajmu samochodów jest już dostępny w największych miastach w Polsce. Samochody są łatwe do zlokalizowania. Po pierwsze, wszystkie pojazdy są oklejone przez właściciela firmy. Po drugie, każda oferta carsharingu jest ściśle związana z aplikacjami mobilnymi. Dzięki nim możemy łatwo namierzyć wszystkie pojazdy gotowe do jazdy. Możemy skorzystać nawet z opcji rezerwacji. Sami wyznaczamy godzinę odbioru samochodu – bezpośrednio w bazie lub najbliższy wolny samochód zaparkowany w dozwolonych miejscach.

Korzyści wynajmu aut na minuty

Korzystnie wygląda dojazd takim samochodem na minuty do pracy. Nie ponosimy dodatkowych kosztów takich jak ubezpieczenie OC, kosztów cyklicznych przeglądów czy ubezpieczenia dodatkowe jak NW, AC, ubezpieczenie szyb. Dodatkowo nie musimy odwiedzać stacji paliw. Auta tankowane są w momencie, gdy nie są użytkowane. Lub w nocy, kiedy firmy oferujące wynajem aut na minuty notują znacznie mniejsze zainteresowanie.

Koszty wynajmu aut na minuty

Koszt przez nas poniesiony jest łatwy do obliczenia. Płacimy za przejechane kilometry oraz za czas, w którym mogliśmy dysponować samochodem. Jeżeli nie wykorzystujemy takiego samochodu do pracy, a poruszamy się raczej po mieście, to wynajem samochodu na minuty jest opcją bardzo opłacalną. W przypadku, gdy potrzebujemy samochodu do ciągłej pracy czy planujemy częste, dalekie wycieczki poza miasto, to carsharing nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Dostępność aut na minuty

Dostępność samochodów w coraz większej ilości lokalizacji pozwala na nazwanie usługi wynajmu na minuty usługą wygodną. Mieszkając w dużym mieście nie musimy martwić się również miejscem parkingowym. Jeżeli chcemy skorzystać z usługi carsharingu, po prostu namierzamy samochód, którym chcemy się poruszać i rezerwujemy go. W największych miastach Polski odległość dzieląca wolne samochody to nawet mniej niż kilkaset metrów. Wówczas jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy się także martwić o duże opłaty za postój samochodem w centrum miasta.

Udostępnij

O autorze