Samochodowe porady

Gdzie zabezpieczyć samochód przed odlotem

Gdzie zabezpieczyć samochód przed odlotem

Planowałem wakacje nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim samochodem miejsce wylotu był Poznań Poznań Ławica parking wydawał mi się korzystnym rozwiązaniem ze względu na to że nie pochodziłam z Poznania dlatego też nie mogłam liczyć na to że jakiekolwiek członek mojej rodziny czy znajomy pojawi się po mój samochód w trakcie mojej nieobecności i zabierze go z najbliższego otoczenia lotniska.

Lotnisko Ławica parking to ciekawe rozwiązanie dla podróżujących gwarantujące przede wszystkim doskonałą lokalizację parking zielony znajduje się w dawnym miejscu usytuowania parkingu różowego i znajduje się kilometr od portu lotniczego Poznań Ławica pracownicy gwarantują bezpłatny transfer na lotnisku który trwa 5 minut i jest wykonywane przystosowanymi klimatyzowanymi busami. Transfer na trasie parking lotnisko i lotnisko parking to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących biznesowo jak i rodzin z dziećmi.

Po odbiorze bagażu należy zadzwonić pod wskazany na bilecie numer parkingowy i poprosić o odbiór z lotniska. Oprócz tego Poznań Ławica parking gwarantuje ochronę 24 godziny na dobę na terenie parkingu nie tylko znajdziemy tylko system kamer ale także zapewniające bezpieczeństwo patrole ochronne. Oprócz tego w cenie wynajęcia miejsca parkingowego na wybrany czas znajduje się ubezpieczenie zarówno obiektu jak i pojazdów są one ubezpieczenie od kradzieży i od włamania na terenie Lotnisko Ławica parking znajdziemy blisko 800 miejsc parkingowych. Obsługa zapewnia również pomoc w przypadku konieczności pompowania kół albo ładowania akumulatora. Poznań Ławica parking może zagwarantować ekspresowy bezpłatny transfer pod samo wejście terminala klimatyzowanymi i bezpiecznymi busami na terenie Lotnisko Ławica parking który jest ogrodzony i doskonale oświetlony obsługa zapewnia pomoc w przypadku konieczności pompowania kół czy ładowania akumulatora jednak to nie wszystko na co możemy liczyć.

Oprócz tego cennik nie należy do wygórowanych i stawki za parkowanie od jednego do nawet miesiąca wahają się w przedziałach od 39 do 149 zł. Jak zatem warto zauważyć nie jest to koszt na który nie możemy sobie pozwolić nawet jeśli wybieramy się na wakacje parking mieści się przy ulicy Leśnych Skrzatów 1 w Poznaniu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości parking zielony znajduje się w miejscu znanym wielu osobom jako miejsce lokalizacji parkingu różowego. Zapewnienie bezpieczeństwa gościom parkingu stoi na najwyższym poziomie jeśli jesteś gościem Poznań Ławica parking nie musisz martwić się ochronę swojego pojazdu w czasie twojej nieobecności w mieście lub w kraju.

Udostępnij

O autorze