Samochodowe porady

Znaki drogowe – gdzie kupić znaki gotowe i na zamówienie?

Znaki drogowe – gdzie kupić znaki gotowe i na zamówienie?

Potrzebne są znaki drogowe? Aktualnie można zakupić je w wielu sklepach. Gdzie są one dostępne? Gdzie można kupić te wykonane na zamówienie?

Odpowiednio dobrane znaki drogowe ( https://wimed.pl/oznakowanie-pionowe/ ) pozwalają na właściwe oznakowanie przestrzeni, a przez to zapewniają bezpieczeństwo ruchu. Sprzedaż znaków drogowych jest prowadzona w wielu sklepach. Zobacz, gdzie można je kupić!

Znaki drogowe – kto je oferuje?

Znaki drogowe są sprzedawane w wielu wariantach przez sklepy drogowe. To sklepy, które specjalizują się w sprzedaży znaków drogowych gotowych oraz wykonanych na zamówienie.

Można zakupić w nich:

  • znaki nakazu
  • znaki zakazu
  • znaki ostrzegawcze
  • znaki informacyjne
  • znaki kierunku, miejscowości
  • znaki uzupełniające i dodatkowe

Sklepy oferujące powyższe znaki drogowe mogą zaprezentować je w różnych wielkościach, które dobierane są w zależności od miejsca, w których mają być one ustawione. Dodatkowo znaki drogowe mogą być również wykończone za pomocą specjalnych rodzajów powłok odblaskowych, które powodują, że są one jeszcze lepiej widoczne.

Znaki na zamówienie bardzo często kupowane są z kolei wtedy, gdy konieczne jest dodatkowe uzupełnienie znaku gotowego, na przykład o napisy.

Znaki można kupić też wraz z dodatkami, na przykład z uchwytami, dzięki czemu można od razu zamontować je na słupkach. Sklepy oferują również słupki przeznaczone do znaków drogowych, podstawy.

Warto zapoznać się z propozycjami wielu firm, które działają na polskim rynku, dzięki czemu można porównać propozycje, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę pod kątem cenowym oraz jakościowym, na przykład grubości blachy czy dodatków do znaku znajdujących się w cenie.

Czy można kupić znaki drogowe przez internet?

Producenci znaków drogowych mogą także zaoferować je online. To wygodne rozwiązanie, gdy w okolicy nie działa żaden sklep oferujący znaki drogowe. Można wtedy zapoznać się z dostępnymi rodzajami znaków oraz z ich wariantami wykonania. 

Przez internet można także zamówić znaki drogowe wykonane na zamówienie. W tym przypadku trzeba będzie dostarczyć do producenta informacje, jakie mają być umieszczone na znaku. W przypadku znaków, które mają zawierać grafiki, należy również przekazać projekt graficzny.

Zamówienie znaków drogowych przez internet jest bardzo łatwe i szybkie, dlatego też jest to opcja, z której korzysta się obecnie bardzo często. Wybierają ją zarówno osoby prywatne, jak i samorządy, firmy, które potrzebują zakupić znaki drogowe gotowe i wykonane według projektu.

Ceny znaków drogowych – ile trzeba za nie zapłacić?

Koszt związany z zakupem znaków drogowych jest zależny przede wszystkim od ich wielkości, a także od jakości ich wykonania.

Za standardowe znaki drogowe trzeba będzie zapłacić około 180-200 złotych razem z uchwytem przeznaczonym do montażu. Z kolei mniejsze znaki drogowe będzie można zakupić w cenie od około 80 złotych. Gdy potrzebne są znaki jeszcze większe, ceny będą wynosiły nawet 230 złotych.

Żeby sprawdzić aktualne ceny znaków drogowych, warto wejść na strony sklepów online, gdzie można znaleźć ich cenniki i sprawdzić, ile trzeba będzie zapłacić za konkretne modele.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz