Części samochodowe

Felgi stalowe 16 odporne na eksploatację i korozję

Felgi stalowe 16 odporne na eksploatację i korozję

Felgi stalowe 16 bardzo często wybierane są przez użytkowników do swoich samochodów. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria samochodowe, które posiadają certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w skrócie (PIMOT). Oferowane są one w kilku popularnych wersjach szerokościowych, dzięki czemu każdy właściciel samochodu znajdzie dla siebie odpowiedni model.

Porządne felgi stalowe – czym się wyróżniają?

Oryginalne, certyfikowane felgi stalowe 16 niemieckiej produkcji cechują się doskonałą wytrzymałością na eksploatację, co stanowi bardzo dużą zaletę. Ponadto wykazują się one znakomitą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Dzięki temu zachowują one ładny wygląd przez długie lata. Wybierając felgi stalowe, o wysokiej jakości wykonania, można mieć pewność, że posłużą one przez wiele, długich lat bezawaryjnego użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że felgi stalowe 16 oferowane są w przystępnej cenie, na każdą kieszeń.

Odporne i wytrzymałe felgi do samochodów osobowych

W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że w felgach stalowych 16 stosowane są kompozyty, które nie ulegają zbyt szybko uszkodzeniu. Z tego też powodu wyżej wymienione akcesoria samochodowe obecnie pozostają światowym liderem jeśli chodzi o ich produkcję. Warto zauważyć, że w większości przypadków, kompozyty stalowe można naprawić za pomocą specjalistycznego sprzętu na stacji serwisowej. Jest to bardzo duża zaleta, gdyż na przykład kompozytów aluminiowych nie można naprawić. Kolejnym atutem jest fakt, że felgi posiadają ładny, klasyczny wygląd, dzięki czemu można je dopasować do wielu różnych modeli. Są one również łatwe w czyszczeniu i ewentualnej wymianie. W każdym momencie można wymienić felgę stalową 16 na inną, na przykład w autoryzowanym serwisie mechanicznym.

Popularne rodzaje felg stalowych

Wśród popularnych rodzajów felg można wymienić te w kolorze matowej lub lakierowanej czerni, srebra, złota bądź czerwieni. Dodają one sportowego charakteru pojazdom i efektownego wyglądu. Kompozyty zaprojektowane ze stalowego materiału, oferowane są najczęściej w standardowym wyposażeniu większości samochodów, wśród klasy niższej oraz średniej. Są one również montowane w samochodach osobowych, autobusach miejskich jak i również innych pojazdach użytkowych. Są one pokryte specjalną powłoką ochronną, która zabezpiecza je na przykład przed dostaniem się do nich soli drogowej w okresie zimowym. Powłoka nadaje całości również elegancki, estetyczny wygląd.

Udostępnij

O autorze