Samochodowe porady

7BMW X3 w wynajmie abonamentowym

7BMW X3 w wynajmie abonamentowym

BMW to jednej z najważniejszych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Nic w tym dziwnego. Niemiecka firma od wielu lat produkuje doskonałe modele, które zapisały się w historii branży, a do tego mają miliony wielbicieli na całym świecie. Jednym z nowszych projektów BMW jest model X3. Jakiego rodzaju to samochód? Co warto o nim wiedzieć i jak można go wypożyczyć? 

BMW X3, czyli SUV klasy premium

Najnowsza, druga generacja X3 to nowoczesny, luksusowy SUV, którego stylistyka zyskała w porównaniu do wcześniejszej wersji. Podstawową zaletą tego modelu jest jednak pojemność. Bardzo komfortowo będzie w nim podróżować 5 osób. Do tego mamy do czynienia z bagażnikiem o pojemności 550 l, który pomieści naprawdę sporo bagaży. Decydując się na BMW X3 nie skupiamy się jednak na tych kwestiach, gdyż bardziej liczą się tu właściwości jezdne. BMW oferuje kilka wersji silników benzynowych i Diesla, przy czym skupimy się w tym tekście na wersji z silnikiem Diesla właśnie o mocy 190 KM oraz benzynowym o mocy 184 KM. Obie te wersje posiadają napęd na 4 koła, a także są dostępne z automatyczną skrzynią biegów. BMW postawiło na pełne bezpieczeństwo – X3 posiada liczne kamery parkowania i systemy wspierające kierowcę (np. utrzymanie auta idealnie między pasami na drodze). Ponadto auto świetnie reaguje na wszelkie ruchy kierownicy, precyzyjnie przyspiesza i hamuje, co tylko podkreśla, jak świetną pracę wykonali inżynierowie BMW. 

Jak wynająć BMW X3?

Jeśli jesteś kierowcą, który marzy o nowym i luksusowym BMW, ale niekoniecznie chcesz inwestować sporą sumę gotówki lub starać się o kredyt, to wynajem średnioterminowy w Flex Rent będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. BMW X3 w ramach abonamentu to szereg korzyści, wśród których warto wymienić: 

  • obecność pakietu ubezpieczeń (OC, AC, NNW) w cenie subskrypcji,
  • umowa może być zawarta na okres od 1 do 12 miesięcy,
  • po 6 miesiącach od jej rozpoczęcia możesz wymienić samochód na inny,
  • gwarantujemy wymianę opon i przeprowadzenie przeglądu w terminie, który będzie Ci odpowiadał i bez dodatkowych kosztów, 
  • gwarancja pomocy drogowej w każdej sytuacji 24 godziny na dobę dzięki obecności Assistance w pakiecie,
  • podstawowy limit miesięczny kilometrów wynosi 1000, ale z łatwością możesz go rozszerzyć,
  • samochód zostanie podstawiony pod adres, który wybierzesz. W przeciwieństwie do tradycyjnego wynajmu nie musisz odbierać pojazdu na lotnisku,
  • w razie potrzeby możesz skorzystać z pakietu premium, który znosi odpowiedzialność finansową kierowcy za szkody częściowe, szkodę całkowitą oraz kradzież samochodu.

W Flex Rent stworzyliśmy ofertę wynajmu abonamentowego dla kierowców, którzy uwielbiają testować nowoczesne samochody, takie jak BMW X3. To także doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zdobyć luksusowy środek transportu bez ponoszenia ogromnych kosztów. Bez wątpienia BMW X3 to jeden z najciekawszych SUV-ów klasy premium obecnie dostępnych na rynku, jednak jego cena rozpoczyna się od 220 tysięcy złotych, stąd wynajem wydaje się rozsądniejszą opcją pod względem ekonomicznym. 

Udostępnij

O autorze